page loader

Blog YourStepW tej sekcji można znaleźć przydatne informacje, takie jak oszukanie studiów internetowych, ile faktycznie kosztuje strona, jak skonfigurować reklamy w Internecie, jaki hosting wybrać, która strona jest lepsza na projektancie lub własnej stronie, a wiele więcej znajdziesz w naszym post na blogu.

image blog
photo blog Hryhoriv Petr

Co wybrać - CMS lub kreator stron?

Jeśli chcesz być pełnoprawnym właścicielem strony i mieć duże możliwości jej rozwoju, profesjonalnej promocji wyszukiwania itp., Zdecydowanie powinieneś dokonać wyboru na korzyść CMS. Aby rozpocząć, należy kupić (lub pobrać, jeśli wybrałeś bezpłatny system) i zainstalować sam silnik, wybrać i zarejestrować nazwę domeny. Następnie musisz wybrać hosting i zapłacić za niego - czyli miejsce w sieci, w którym będą znajdować się pliki Twojej witryny. Jest to bardzo proste, wielu rejestratorów oferuje swoje usługi. Otrzymasz również nazwy serwerów DNS od hosta, które należy wprowadzić na stronie internetowej rejestratora w swoim profilu. Następnie pozostaje przesłać pliki witryny do hostingu, a po pewnym czasie projekt zacznie się otwierać pod adresem nazwy domeny. W praktyce tworzenie witryny wymaga wiedzy i dużego doświadczenia, dlatego najbardziej niezawodną opcją jest powierzenie tej pracy specjalistom. Otrzymasz gotową, spersonalizowaną stronę z wygodnym CMS, a następnie będziesz mógł samodzielnie opracować swój projekt.

image blog
photo blog Hrihoriev Petr

Co to jest CMS i jak go używać

Nowoczesne strony posunęły się daleko w porównaniu do prostszych odpowiedników z ostatniej dekady. Oprócz modnego designu i przemyślanych metod promocji, zawierają solidny zestaw funkcji, które trudno jest powtórzyć prostą, napisaną przez siebie stronę. Trudno jest napisać pełnoprawną stronę internetową z poważnym zestawem funkcji „od zera”, dlatego CMS, lepiej znany jako silnik, bardzo pomaga programistom.

image blog
photo blog Hrihoriev Petr

Ostrożnie oszuści

Do naszej firmy dotarły plotki, że zamówienia realizowane są pod pseudonimem Twój Krok, korzystając z telefonu i reklamy zewnętrznej, ostrzegamy, że nasza firma nie wysyła reklamy zewnętrznej, ponieważ zajmujemy się nie tylko tworzeniem stron internetowych, ale także promocją w Internecie, wykorzystując taką specyfikę pracy, że byłoby głupio umieścić reklama zewnętrzna, nie jesteśmy drukarnią, ale specjalistami od pozycjonowania, chcemy również ostrzec, że nie mamy telefonów na naszej stronie, ponieważ każdy z naszych klientów wypełnia brief, po którym sami dzwonimy do klienta, odbywa się to tylko po to, aby oszuści nie mieli możliwości oszukiwania ty. Nasi eksperci, jak wypełniłeś brief, przestudiowali go, a następnie ustalili cenę za stronę lub promocję, więc jeśli dostałeś numer telefonu i powiedziałeś, że to numer firmy Your Step, to już pachnie oszustwem. Nie pobieramy również przedpłaty w żaden sposób, dopóki nie zobaczysz wyniku pracy, nie płacisz pieniędzy Zostaniesz oszukany.

image blog
photo blog Hryhoriev Petr

Jak wybrać CMS

Przed bezpośrednim utworzeniem witryny najpierw zapoznaj się z rynkiem: oferuje wiele opcji o różnych możliwościach, warunkach użytkowania i ograniczeniach. Można powiedzieć, że wszystkie CMS są podzielone na dwie duże grupy: otwarte systemy, które są dystrybuowane bezpłatnie i pozwalają użytkownikom na edycję kodu źródłowego, oraz zastrzeżone rozwiązania zamknięte, które nie otwierają kodu i, z reguły, są płatne. Wyróżnia się także silniki autonomiczne i dynamiczne: te pierwsze służą do tworzenia witryn statycznych, a drugie do interaktywnych. Na rynku dostępnych jest kilka popularnych systemów: Drupal - darmowy, ale w pełni funkcjonalny i dość ciężki CMS, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć pełną stronę; 1C Bitrix to obszerny, multidyscyplinarny, płatny system, który jest zbyt ciężki do wykonywania prostych zadań, ale dobrze sobie radzi ze złożonymi; Joomla to niezwykle łatwy w użyciu darmowy silnik, który jest używany przez początkujących twórców witryn i firmy, które nie wymagają potężnych zasobów obliczeniowych; MODx - wygodny dla programistów darmowy CMS, z wysokim poziomem bezpieczeństwa i wystarczającą elastycznością, aby rozwiązać większość problemów; WordPress to światowej sławy silnik, który pierwotnie miał na celu tworzenie blogów, ale obecnie ma znacznie szerszą funkcjonalność; DLE jest częściowo analogiem poprzedniego systemu, łatwym w użyciu i intuicyjnym; mechanizmy tworzenia forum: phpBB, vBulletin i inne; systemy do organizacji sklepów internetowych: zarówno bezpłatne (OpenCart, PrestaShop), jak i płatne (Umi.CMS, Shop-Script i inne); inni projektanci z różnymi funkcjami, ale z reguły w prostym i mało znanym CMS zasada pracy i możliwości są dość ograniczone.

Newsletter